AMBERES | Art & Antiques Auctions
Search

Auction 175 - October 3rd 2022

View as Grid List
Sort by
Display per page
Other items
255

DAMESSECRETAIRE_EN

Estimate : 500 € - 750 €
van fruithout met inlegwerk met één klapblad en drie laden; gebogen poten. Einde 18e eeuw._EN
Hammer Price : 0 € excl tax
256

NOTELAREN BUREAU_EN

Estimate : 400 € - 500 €
met geelkoper ingelegd; centrale lade uitklapbaar tot schrijftafel omgeven door vier kleine en twee kleine laden. Engeland._EN
Hammer Price : 500 € excl tax
257

KRUKJE_EN

Estimate : 100 € - 200 €
Model Van Praet._EN
Hammer Price : 350 € excl tax