Veiling 176 - 23 januari 2023

JESPERS

Schatting : 150 € - 200 €
Personages aan de kust. Ets, 48/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW

JESPERS

Schatting : 100 € - 150 €
Clown. Ets. 11/100.
Hamerprijs : 120 € excl. BTW

PACQUET RIA

Schatting : 100 € - 150 €
'A vendre'. Foto. Gesigneerd op achterzijde.
Hamerprijs : 165 € excl. BTW

PANAMARENKO

Schatting : 150 € - 200 €
'The Archaeopterix'. (1989). Paar gesigneerde werken. 3/220. Beiden met diamantje gezet voor de 25e verjaardag Diamdel Antwerp.
Hamerprijs : 2 000 € excl. BTW

PANAMARENKO

Schatting : 400 € - 600 €
'General Spinaxis'. Proefdruk op 10.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW

PANAMARENKO

Schatting : 750 € - 1 000 €
'Ijsvogel'. E.A.
Hamerprijs : 1 100 € excl. BTW