Veiling 176 - 23 januari 2023

PANAMARENKO

Schatting : 250 € - 350 €
'Meganeudons'. 150 exemplaren (1972).
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

PANAMARENKO

Schatting : 150 € - 200 €
'Thermo Voltaic Convector'. Gesigneerd affiche.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

PANAMARENKO

Schatting : 200 € - 300 €
'Switch Gambit'. Oplage 10 exemplaren. Editie De Weer.
Hamerprijs : 360 € excl. BTW

PANAMARENKO

Schatting : 100 € - 150 €
Kepi. Foto. Gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

PANAMARENKO

Schatting : 100 € - 150 €
'Happening news'. Pamflet. Vercammen, Heyrman, Panamarenko. Circa 1968.
Hamerprijs : 130 € excl. BTW
24

RASSENFOSSE

Schatting : 40 € - 50 €
Naakt. Lithografie.
Hamerprijs : 35 € excl. BTW