Veiling 176 - 23 januari 2023

DE BRUYCKER JULES

Schatting : 200 € - 400 €
'Vieux marché en Flandre'. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW

DE BRUYCKER JULES

Schatting : 150 € - 200 €
'Quai St. Antoine Gand'. En oude man. Twee etsen gesigneerd.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW

DE COCK JAN

Schatting : 100 € - 150 €
5/75. Uitgave Ronny Van de Velde.
Hamerprijs : 80 € excl. BTW

DE VRIENDT ROBERT

Schatting : 100 € - 150 €
'Le nouveau rituel'. Foto. Gesigneerd.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW

DENMARK

Schatting : 100 € - 150 €
(2013). Offset, 1/5 genummerd. Gesigneerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

HEIRMAN RONNY

Schatting : 500 € - 750 €
Foto Roger Raveel. Tim Heirman 2012 (Prent overlijdensbericht).
Hamerprijs : 0 € excl. BTW