Veiling 163

BARRERE A.

Karikaturen: paar kleurenlitho's.
0 €

CASSIERS H.

Affiche 'Le Coq-sur-Mer en 1898', O. De Rycker & Mendel, Bruxelles.
500 €

SMIRA Shaoul

Zittende man met krant - Kleurenlitho, 19/99. Gesigneerd
0 €

ANDREEV Igor

Man in auto - Doek - 70 x 110.
400 €

ANDREEV Igor

Stilleven met flessen - Doek - 96 x 91.
400 €

ARMODIO

Personage - Paneel - 70 x 100.
1 500 €