Veiling 163

245

RONDE TAFEL

van mahoniehout rustend op drie cilindrische poten: blad van beige marmer. Empire-tijdperk. Gesigneerd: Chapuis.
1 600 €
248

VITRINE

met geel schildpad ingelegd: ebbenhouten robbellijsten. Op een beukenhouten tafeltje.
550 €