Veiling 164 - 1 april 2019

BERGMANS BERNARD

Geometrische vakken. Paar doeken op zijde.
50 €

BERVOETS F.

Politieman met pinguins. Kleurenlitho, 2/100. Gesigneerd.
140 €

CASSIERS H.

Le Coq-sur-Mer en 1898.' Affiche. Aff. D'Art O. De Rycker & Mendel, Bruxelles.
240 €

DE BRUYCKER JULES

La rancune du Sinjoor, Anvers. 1930. Ets. 1ste staat. Gesigneerd.
280 €

DESCRIPTION de la Cathédrale d'Anvers

Talrijke illustraties. In folio. Kartonnen kaft.
120 €

GEORGES GRARD

Gedichten van Eddy van Vliet. Tien litho's. Genummerd 63/70. In folio. Uitgeverij - Edition: De Zwarte Panter.
0 €