Veiling 164 - 1 april 2019

6-1

INTERNATIONALE GRAFIEK

Uitgegeven bij het 500-jarige bestaan van de gilde van Onze Lieve Vrouwe Loff Ter Kathedraal Antwerpen.Gekart. kaft; in-folio, 10 litho's, 50/100.
Hamerprijs : 750 €

LABISSE

Dame in een bos. Kleurenlitho. Kunstenaarsproef, 1/5. Gesigneerd.
Hamerprijs : 80 €

LABISSE

Dame met zwaard. Kleurenlitho. Kunstenaarsproef, 3/5. Gesigneerd.
Hamerprijs : 90 €

LABISSE

Twee naakten. Kleurenlitho. Kunstenaarsproef, 2/15. Gesigneerd.
Hamerprijs : 180 €

LABISSE

Zes naakten. Kleurenlitho. HC, 1/5. Gesigneerd.
Hamerprijs : 150 €

LEON SPILLIAERT

Bosgezicht. Litho. Gesigneerd. 20/30.
Hamerprijs : 450 €