Veiling 164 - 1 april 2019

LEON SPILLIAERT

Naaister. Litho. Gesigneerd. 24/30.
550 €

SCHOOL van de 19de EEUW

Acteurs. Japanse prent.
140 €

SOMVILLE

Herenhoofd. (1974) Litho, 73/100. Gesigneerd.
100 €

STAD GEERAARDSBERGEN 1928 en 1936

Paar affiches
35 €

TIEN GRAFIEKEN GEDICHTEN

De vrienden van Magen David Adom, Antwerpen 1976. Uitgeverij: Panter-Press-Antwerpen. Tien zeefdrukken, gesigneerd. Genummerd exemplaar: 100/100.
1 600 €

ALCAZAR-TEJEDOR

De schildknaap. (Roma, 1884) - Doek, 161 x 121. (letsel)
500 €