Veiling 165 - 24 juni 2019

ALECHINSKY

Compositie. Kleurlitho. 231/300. Gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

APOLLO 11

Armstrong en Aldrin. Drie foto's.
Hamerprijs : 20 € excl. BTW

BURSSENS JAN

Fantastisch personage. Kleurlitho. 1/1. Gesigneerd. En één andere.
Hamerprijs : 40 € excl. BTW

ENSOR JAMES

"Gestrande schuiten". Ets. Gesigneerd. (1888) Veiling Sotheby's: 17 juni 1982. Cat.nr.: 86
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW

ENSOR JAMES

"Les sacripants". Ets. Gesigneerd. 1896. Veiling Sotheby's: 17 juni 1982. Cat.nr.: 115
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
5-1

ENSOR

"De dood en maskers". Ets.
Hamerprijs : 900 € excl. BTW