Veiling 165 - 24 juni 2019

5-2

E.V.M.

"Met grote zus op stap". Ets.
110 €
5-3

E.V.M.

Havengezicht. Ets.
350 €

HARUNOBU

"La courtisane Susahara". Japanse prent. Einde van de 19de eeuw.
30 €

JAPANSE SCHOOL VAN DE 19DE EEUW

Acteurs. Twee japanse prenten.
30 €
7-1

220 €

PLAN AMSTERDAM

"plan van de wijd vermaarde en beroemde koop stad Amsterdam" door Johannes Coren en Cornelis Mortier. Handgekleurde kopergravure, 18de eeuw.
200 €