Veiling 165 - 24 juni 2019

SOMVILLE R.

Hoofd. Litho. 87/125. Gesigneerd.
0 €

WITTEVRONGEL

Zittende dame. Litho. 2/20. Gesigneerd.
130 €

WYCKAERT MAURICE

Compositie. Kleurlitho. Kunstenaarsproef. Gesigneerd. En twee andere.
120 €

YOSITOSHI

Thee-tafereel. Japanse prent, einde van de 19de eeuw.
120 €

CRUYDT-BOECK

Renbertus Dodoneos. Francois van Ravelingen: 1608. Lederen band, in folio, talrijke gravures.
2 200 €

MARIE-CATHERINE

"Et puis voila". Met één kleurlitho van Viera De Silva Maire-Helena. Editions Jeanne Bucher. Genummerd exemplaar: 87.
180 €