Veiling 166 - 14 oktober 2019

ALECHINSKY

Personage. Ets. 59/75. Gesigneerd.
Hamerprijs : 250 € excl. BTW

BERVOETS FRED

Compositie. Kleurlitho, gesigneerd.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

LABISSE

Zes naakten. Litho. Gesigneerd, 94/180.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW

PENCK A.R.

Personages. Litho. 29/40. Gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

SIQUEIROS

Compositie. Litho. Gesigneerd, 25/70.
Hamerprijs : 90 € excl. BTW

SIQUEIROS

Compositie. Drie Litho's. Gesigneerd en genummerd.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW