Veiling 166 - 14 oktober 2019

ALECHINSKY

Personage. Ets. 59/75. Gesigneerd.
Hamerprijs : 250 €

BERVOETS FRED

Compositie. Kleurlitho, gesigneerd.
Hamerprijs : 200 €

LABISSE

Zes naakten. Litho. Gesigneerd, 94/180.
Hamerprijs : 110 €

PENCK A.R.

Personages. Litho. 29/40. Gesigneerd.
Hamerprijs : 160 €

SIQUEIROS

Compositie. Litho. Gesigneerd, 25/70.
Hamerprijs : 90 €

SIQUEIROS

Compositie. Drie Litho's. Gesigneerd en genummerd.
Hamerprijs : 200 €