Veiling 166 - 14 oktober 2019

TYTGAT EDGARD

"Le réveil du printemps". Gehoogde kleurlitho. Gesigneerd, 25/25.
Hamerprijs : 220 €

VENNIUS I.P.

"Afbeeldinghe van den ellendighen staet der Nederlanden, onder de vreede tijrannije van de hertoghe van Alba". Handgekleurde kopergravure. 17de eeuw.
Hamerprijs : 260 €

WALASSE TING

Compositie. Litho, 125/200.
Hamerprijs : 280 €

FLORIS PRIMS

Geschiedenis van Antwerpen. Uitgeverij: Standaard boekhandel, 1929.
Hamerprijs : 70 €

BAILLARD CH.(?)

Zicht te Honfleur. Doek, 49 x 72.
Hamerprijs : 110 €

BAKSTEEN DIRK

Hoevens in winterlandschap. 1969. Doek, 39 x 49.
Hamerprijs : 450 €