Veiling 166 - 14 oktober 2019

224-2

IRANEES TAPIJT

370 x 290.
Hamerprijs : 100 € excl. BTW
225

CONSOLETAFEL

van palissander met inlegwerk versierd; voluutvormige stijlen, beige marmeren blad. 19de eeuw. En paar bijpassende armstoelen.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
227

PARAVENT

zes panelen van zwart gelakt en gepolychromeerd hout met ivoor en paarlemoer ingelegd. China, 19de eeuw.
228

RECHTHOEKIGE SPEELTAFEL

van mahoniehout: conische poten. 19de eeuw. Gemerkt: Chapuis.
Hamerprijs : 60 € excl. BTW
229

TWEEDELIGE KAST

van gesneden eikenhout: bovendeel met twee deuren; gebogen kroonlijst. Onderdeel met twee deuren; schuine hoeken. 18de eeuw.
Hamerprijs : 1 050 € excl. BTW
230

VITRINEKAST

van wortelhout met twee deuren en twee lades; gebogen kroonlijst en klauwpoten, geelkoperen beslag. Engeland, 19e eeuw.
Hamerprijs : 1 400 € excl. BTW