Veiling 166 - 14 oktober 2019

27

DIEZ ANTO

"Vrouwenrug" (68). Doek, 60 x 30.
Hamerprijs : 100 €
29

FARASYN E.

Markttafereel. Doek, 35 x 53.
Hamerprijs : 160 €
30

FARASYN EDG.

Het gebed. Doek, 108 x 148. (beschadigd)
Hamerprijs : 180 €
31

FREY ALICE

Zittende dame bij bloemenvaas. Papier, 19 x 17.
Hamerprijs : 70 €
32

GERARD TH.

Rustende man in interieur. Doek, 63 x 47.
Hamerprijs : 600 €
33

GEUDENS A.

Zuster met kind. Aquarel, 100 x 80.
Hamerprijs : 140 €