Veiling 167 - 16 december 2019

ALBUM

liebig-chromo's.
Hamerprijs : 500 €

BERVOETS

Compositie. Zeefdruk. Gesigneerd.
Hamerprijs : 0 €

BERVOETS

Hamerprijs : 200 €

COMPOSITIE

Litho. 54/150, gesigneerd.
Hamerprijs : 60 €

DE BRUYCKER J.

"Cathédrale d'Anvers". Ets, 67 x 100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 260 €

DE BRUYCKER JULES

O.L.Vrouwekathedraal te Antwerpen. Ets. 5/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 400 €