Veiling 167 - 16 december 2019

DELAHAUT JO

Compositie. 1977. Zeefdruk. 26/150, gesigneerd.
Hamerprijs : 160 €

DELVAUX

"Les confidences". Litho. 15.3.72.
Hamerprijs : 400 €

DUCHATEAU HUGO

Compositie. (1976) Kleurlitho. 59/150. Gesigneerd.
Hamerprijs : 80 €

EVM

Twee vrouwen in de haven. Ets, niet gesigneerd.
Hamerprijs : 160 €

FINI LEONOR

Naakt. Kleurlitho. 30/90. Gesigneerd.
Hamerprijs : 70 €

GARACHE

Figuur. Litho, 33/45, gesigneerd.
Hamerprijs : 50 €