Veiling 167 - 16 december 2019

DELAHAUT JO

Compositie. 1977. Zeefdruk. 26/150, gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

DELVAUX

"Les confidences". Litho. 15.3.72.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW

DUCHATEAU HUGO

Compositie. (1976) Kleurlitho. 59/150. Gesigneerd.
Hamerprijs : 80 € excl. BTW

EVM

Twee vrouwen in de haven. Ets, niet gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

FINI LEONOR

Naakt. Kleurlitho. 30/90. Gesigneerd.
Hamerprijs : 70 € excl. BTW

GARACHE

Figuur. Litho, 33/45, gesigneerd.
Hamerprijs : 50 € excl. BTW