Veiling 167 - 16 december 2019

GENTILS VIC

Naakt koppel in tuin. Litho, gesigneerd. 33/60.
Hamerprijs : 30 €

GENTILS VIC

Krokodil. Kleurlitho, 33/60.
Hamerprijs : 160 €

JAPANSE SCHOOL VAN DE 19DE EEUW

Landschap. Japanse prent.
Hamerprijs : 20 €

JESPERS

"Clown Jean". Ets, 3/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 200 €

JESPERS

Compositie. Houtsnede, 24/50. Gesigneerd.
Hamerprijs : 60 €

LANGASKENS MAURICE

"l'amazone". Kleurets. 27/30.
Hamerprijs : 60 €