Veiling 167 - 16 december 2019

PANAMARENKO

"Pims Nisjkin-Monta Rosa" 1989. Collage of two colour photographs.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW

PICASSO

Stierenvechters. Litho.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

TAPIES

Ets. Gesigneerd.
Hamerprijs : 700 € excl. BTW

TUYMANS LUC

"Fenêtre". Serigrafie. 2012. 50 ex.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
24

VAN HOEYDONCK PAUL

De Roos. Zeefdruk, 1972. Gesigneerd en één ander.
Hamerprijs : 90 € excl. BTW
25

VANRIET JAN

Spotprent van Jimmy Carter '76. Papier, 38 x 28.
Hamerprijs : 30 € excl. BTW