Veiling 167 - 16 december 2019

26

WITTEVRONGEL J.

Naakt. 1988. Kleurlitho 13/50. Gesigneerd.
Hamerprijs : 70 €
27

ATLAS

Voyage en Abyssinie, door Ferret en Galinier. Paris, 1847-1848.
Hamerprijs : 750 €
28

ANTHONIS V.

Ridders in de herberg. Paneel, 23 x 31.
Hamerprijs : 220 €
29

APPEL KAREL

Twee figuren. Gehoogde litho, 51 x 51.
Hamerprijs : 1 500 €
31

AVL (monogram)

Herbergtafereel. Doek, 28 x 45.
Hamerprijs : 180 €
32

BICO WR (?)

Dorpstafereel in de winter. 1823. Doek, 100 x 125.
Hamerprijs : 0 €