Veiling 167 - 16 december 2019

308

VIERKANTE PIEDESTAL

van wit marmer: stam in de vorm van vier stijlen en bekroond door verguld bronzen beslag. Louis XVI-stijl.
Hamerprijs : 900 €
309

VITRINEKAST

van gesneden eikenhout: onderdeel met twee deuren en twee laden; panelen versierd met wild. Bovendeel met twee glazen deuren; stijlen versierd met figuren, wild en leeuwenmuilen; klauwpoten. Renaissance-stijl.
Hamerprijs : 700 €
310

DRIE ARMSTOELEN EN EEN SOKKEL

in de trant van Le Majorelle.
Hamerprijs : 650 €
311

BUREAU VITRINE

van mahoniehout met een klapblad en drie laden; opzet met twee deuren. Engeland, 19e eeuw.
Hamerprijs : 600 €
312

VLEUGELPIANO

Pleyel.
Hamerprijs : 1 700 €