Veiling 168 - 22 juni 2020

AGAM

Compositie. 5/99. Zeefdruk. Gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

ARTBOX

"Artomatic": box met acht werken van verschillende kunstenaars o.a. Luc Tuymans.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW

BERVOETS FRED

Zelfportret. Ets, 2/20. Gesigneerd.
Hamerprijs : 80 € excl. BTW

BEUYS JOSEPH

Gesigneerde affiche Gallerie Holtmann Köln.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW

BEUYS JOSEPH

7000 Eichen anlä Blich der documenta VII Kassel. 1982 nr. 219.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW

BONDUUL

"Te gast bij James Ensor" 30.3.1985. Serigrafie 182/1000. Gesigneerd.
Hamerprijs : 20 € excl. BTW

DE BRUYCKER J.

Zicht te Parijs. Ets, gesigneerd. 4/50. En één ander.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

ENSOR JAMES

"De schaatsrijders". Ets.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW

ENSOR JAMES

"Vue d'Ostende". 1888. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW

HEMSKERCK MARTINUS

Paleistafereel. Handgekleurde kopergravure, 17de eeuw.
Hamerprijs : 20 € excl. BTW

TOULOUSE LAUTREC

"La clownesse". Litho.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW

VAN TUERENHOUT JEF

Drie dameshoofden. Kleurlitho. Kunstenaarsproef, gesigneerd.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW