Veiling 168 - 22 juni 2020

GOETGHEBUER P.J.

Choix des monumens, édifices et maisons les plus remarquables du royaume des pays-bas. Gand, 1827. Gravures.
Hamerprijs : 400 €

ANTWERPSE SCHOOL 17DE EEUW

Aanbidding der Wijzen. Paneel, 62 x 48. (gemerkt paneel)
Hamerprijs : 700 €

ANTWERPSE SCHOOL CIRCA 1700

Aanbidding van de herders. Paneel, 51 x 40.
Hamerprijs : 450 €

ARDEN HENRI

Visserssloepen op zee. Doek, 49 x 79.
Hamerprijs : 320 €

BAES EMILE

Zittend naakt. Paneel, 59 x 49.
Hamerprijs : 400 €

BIGG WILLIAM REDMORE

Dorpstafereel in de winter. 1823. Doek, 100 x 125.
Hamerprijs : 0 €

BOFFE MAARTEN

"De vier jaargetijden". Karton, 30 x 25.
Hamerprijs : 350 €

BOLAND CHARLES

Jachttafereel. Doek, 80 x 60.
Hamerprijs : 1 100 €

C.M. (CONSTANTIN MEUNIER)

"Seville 1882": Spaans meisje. Doek op paneel, 35 x 25.
Hamerprijs : 650 €

CELOS JULIEN

Begijnhof. Doek, 63 x 53.
Hamerprijs : 90 €

CLUYSENAAR JOHN

Blauw portret 1986. Doek, 70 x 60.
Hamerprijs : 260 €
25

DE BAUW KAREL

Gespan voor een hoeve. Doek, 49 x 59.
Hamerprijs : 150 €