Veiling 168 - 22 juni 2020

322

BOLVORMIG VAASJE MET SLANKE HALS

glaspasta. Gesigneerd Gallé.
Hamerprijs : 750 €
323

PAAR OVALE, VERGULDE SPIEGELS

Louis XV-stijl.
Hamerprijs : 500 €
324

KRISTALLEN LUCHTER

Hamerprijs : 300 €
325

CORNEILLE

"Chat amoureux de l'océan". 97/199. Metalen sculptuur. Met certificaat.
Hamerprijs : 300 €