Veiling 168 - 22 juni 2020

26

DE BAUW KAREL

Herenportret. Doek.
Hamerprijs : 120 €
27

DE BRUYNE G.C.

Damesportret. 1949. Doek, 99 x 70.
Hamerprijs : 800 €
28

DE DEKEN ALBERT

Cargoboot in de Antwerpse haven. Doek, 59 x 79.
Hamerprijs : 350 €
29

DE VILLEROUX ALBERT

"Pomone". Doek, 80 x 65.
Hamerprijs : 400 €
30

DENIS ALAIN

Vliegtuig. 1976. Doek, 90 x 130.
Hamerprijs : 220 €
31

DIELS J.H.

Stilleven 1996. Paneel, 34 x 25.
Hamerprijs : 180 €
32

DIELS J.H.

Stilleven 1992. Paneel, 21 x 35.
Hamerprijs : 240 €
33

DOLPHYN W.

Liggend naakt. 1976. Papier, 28 x 41.
Hamerprijs : 60 €
34

DOTREMONT

Compositie. Papier, 21 x 29. Herkomst: galerie Moderne, Silkeborg.
Hamerprijs : 0 €
36

E.V.M.

Zittende dame. Circa 1908. Potloodtekening, 28 x 21.
Hamerprijs : 300 €
37

ENGELSE SCHOOL 18DE EEUW

Damesportret met een schaap. Doek, 126 x 103.
Hamerprijs : 1 900 €
38

ENGELSE SCHOOL 18DE EEUW

Herenportret. Doek, 125 x 100.
Hamerprijs : 1 900 €