Veiling 168 - 22 juni 2020

39

GERARD G.

Kempisch interieur. Doek, 71 x 59.
Hamerprijs : 260 €
40

GRISOT

Zittend naakt. Karton, 33 x 25.
Hamerprijs : 300 €
41

HEYMANS A.J.

Duinenzicht. Doek, 58 x 77.
Hamerprijs : 1 800 €
43

JESPERS FLORIS

Scheldezicht. Paneel, 33 x 61.
Hamerprijs : 1 800 €
44

KAMAGURKA

Cartoon. Tekening in zwarte stift.
Hamerprijs : 220 €
45

LI AIWEI

Visser in landschap. Aquarel, 60 x 61. Gesigneerd en gestempeld.
Hamerprijs : 0 €
46

MERCIER J.

Moeder met kind. Doek, 135 x 96.
Hamerprijs : 0 €
47

MOREAU CH.

"Enfant de coeur et pâtissier". Pastel, 67 x 53.
Hamerprijs : 300 €
48

MUSIN AUGUSTE

"En rivière - S'apprêtant au départ". Paneel, 22 x 49.
Hamerprijs : 1 100 €
49

NEDERLANDSE SCHOOL

Poesjes. Doek, 39 x 52.
Hamerprijs : 260 €
50

NEDERLANDSE SCHOOL 17DE EEUW

Heren- en damesportret met wapenschild. Paar doeken, 86 x 71.
Hamerprijs : 1 600 €
51

NEDERLANDSE SCHOOL VAN DE 17DE EEUW

Kinderportret met opschrift Maximiliaan... . Doek, 114 x 89.
Hamerprijs : 0 €