Veiling 169 - 28 september 2020

PICASSO

Kinderhoofd. Litho. 7-11-45.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

TAMAYO R.

Hoofd. Kleurlitho. 4/15.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

VAN STRATEN HENRI

"Frehel". Litho, gesigneeerd. 1/2.
Hamerprijs : 80 € excl. BTW

VAN TUERENHOUT JEF

Dame met hoed en bloem. Litho, 3/99. Gesigneerd.
Hamerprijs : 60 € excl. BTW

VAN TUERENHOUT JEF

Dame met hoed en bloem. Litho. 78/99. Gesigneerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

ALBRACHT WILLEM

"Naar het gesticht." Antwerpen 1900. Doek, 188 x 128. Met bijhorende voorstudie (58 x 42).
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

BENITI CORNELIS

Compositie. Doek, 120 x 150.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW

BERVOETS LEON

Danseres. Doek, 42 x 28.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW

BLINOV V.G.

"Eenzaamheid van een kunstenaar en zijn muze" 1989. Doek, 80 x 60.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
24

BORODIN ALEXANDER

"Changers" 1993. Doek, 45 x 69.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
25

BREYNE EDG.

Processie. Doek, 109 x 139.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW
26

BRUNEAU

Personages (1986). Drie aquarellen, 30 x 20.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW