Veiling 169 - 28 september 2020

27

BURGERS

Het spinnen. Doek, 150 x 190.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
28

BUYCK H.

Liggend naakt. Karton, 50 x 70.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW
29

CAP C.

"Oud Antwerpen, 1894. Bovenzalen. Huis van den Marckgraef." Doek, 54 x 65.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
30

CHINESE SCHOOL

Personages in een landschap. Gesigneerd. Paar doeken. Zijde, 80 x 39.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
31

CHINESE SCHOOL

Vogels tussen bloeiende takken. Gesigneerd. Zijde, 36 x 42.
Hamerprijs : 30 € excl. BTW
32

CLESSE

Visserssloepen in haven. Doek, 100 x 120.
Hamerprijs : 360 € excl. BTW
33

DE BLOCK EUG.

Kapelletje in bos. 1884. Doek, 47 x 60.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW
34

DE DEKEN ALBERT

Lantaarn. Doek, 49 x 59.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
35

DE NOBELE H.

Portret van Mevrouw de Keghel met hondje. 1836. Doek, 66 x 51.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW
36

DE VRIES HUBERT

Visserssloepen. Doek, 136 x 150.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW
37

DECLEIR JAN

"Nieuwe maan". 2002. Aquarel, 70 x 100.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
38

DELDERENNE L.

Beekje in bos. Doek, 159 x 119.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW