Veiling 169 - 28 september 2020

40

DINGEMANS N.

Bloemenstilleven. Doek, 39 x 29.
Hamerprijs : 30 € excl. BTW
41

DUTILEUX JEF

Vissersboten in rivierlandschap. Doek, 83 x 113.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW
42

DUVAL

Edelman in interieur. Paneel, 17 x 12.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW
43

ENGELS L.

"Pompon Dahlias." 1931. Doek, 67 x 77.
Hamerprijs : 70 € excl. BTW
44

FRYN E.

Meerlandschap. Doek, 34 x 42.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
45

GENTILS VIC

Compositie. Paar aquarellen, 16 x 15.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
46

GEUDENS A.

Stilleven. Paneel, 36 x 46.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW
47

GEUDENS A.

Landschap. Paneel, 34 x 52.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW
48

GODDING

De treurnis. 1882. Doek, 208 x 162.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
49

HOUBEN H.

Zeeuws boerentafereel. Doek, 80 x 114.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
50

HOUBEN H.

Boer en boerin op landweg. Doek, 55 x 85.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
51

HOUBEN H.

Herderin voor een hoeve. Doek, 70 x 80.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW