Veiling 169 - 28 september 2020

ALECHINSKY

Compositie. Kleurlitho. 1972. 87/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW

APPEL

Compositie. Litho, kunstenaarsproef.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW

APPEL KAREL

Kat. 1976. Litho. 9/99. Gesigneerd.
Hamerprijs : 550 € excl. BTW

DALI

Compositie. Litho, gesigneerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

DELAUNAY SONIA

Compositie. Lithografie. 13/75. Gesigneerd.
Hamerprijs : 1 200 € excl. BTW

DELVAUX PAUL

Dames voor een ruïne. Litho. 67/75. Gesigneerd (4-75).
Hamerprijs : 1 100 € excl. BTW

DELVAUX PAUL

Naakten bij kaarslicht. Litho. 16/75. Gesigneerd (10-73).
Hamerprijs : 1 400 € excl. BTW

FRANCIS SAM

"Spun for James Kirsch". Serigrafie. 78/100. Gesigneerd. 1972. Tentoonstelling: D-Kunstbeurs Köln 1977.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

LABISSE

Blauw naakt. Litho. Kunstenaarsproef 5/15.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

LABISSE

Blauw naakt. Litho. 57/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

LEGER FERNAND (POST MORTEM)

gehoogde litho, onderdeel van porte folio uitgegeven in 1959. Édition du Vent d’Arles, onder redactie van Nadia Léger.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW

LINDSTROM BENGT

"Les Vices". Litho. 17/85. Gesigneerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW