Veiling 170 - 15 maart 2021

BAEKELMANS GUY

Compositie. 25/30. Gesigneerd.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW

COBBAERT

Personages. Kleurlitho, gesigneerd.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW

COX JAN

"Het volk jubelt". (1973). Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

DE BRUYCKER J.

"Sur le marché". Ets, 50/150. Gesigneerd.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW

DWURNIK E.

Serigrafie 21/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

LABISSE

Blauw naakt. Litho. Kunstenaarsproef 5/15.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW

LINDSTRÖM

Compositie. Kleurlitho, 92/99. Gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

PAS WILFRIED

Studie. Ets, 102/130. Gesigneerd.
Hamerprijs : 100 € excl. BTW

RASSENFOSSE

"La Hiercheuse". Litho. 1917. Gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

VAN DEN BRANDE GUY

Compositie. Litho, 36/100.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW

VERSTOCKT MARC

Compositie. Gesigneerd (1980).
Hamerprijs : 110 € excl. BTW

BRUNIN

Stilleven met bloemenvaas. Doek, 58 x 48.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW