Veiling 171 - 14 juni 2021

BAKSTEEN DIRK

Hoeve. Ets, 47/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 60 € excl. BTW

BERVOETS FRED

"Facelift". Kleurlitho. Gesigneerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

CALDER

Compositie. Kleurlitho, 26/115. Gesigneerd.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW

DE BRUYCKER J.

Sint-Niklaaskerk. Ets, 237/250. En een werk van DE BRUYNE G.C. Ruggelings naakt. Ets, e.a. Gesigneerd.
Hamerprijs : 40 € excl. BTW

DELVAUX P.

Drie dames. Litho, 91/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 700 € excl. BTW

DELVAUX P.

Dame in deuropening. Paar litho's, 56/90 en 63/90. Gesigneerd.
Hamerprijs : 700 € excl. BTW