Veiling 171 - 14 juni 2021

DELVAUX P.

Naakt in landschap. Litho, 92/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW

ENSOR JAMES

"Le baiser de Judas". Kleurlitho.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW

ENSOR JAMES

Vissersboot. Gewassen ets.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

KUNISADA UTAGAWA

Actrice. Japanse prent. 19e eeuw.
Hamerprijs : 60 € excl. BTW

LABISSE

Twee naakten. Kleurlitho, 36/150. Gesigneerd.
Hamerprijs : 120 € excl. BTW

LABISSE

Naakt voor rood bos. Kleurlitho, 153/175. Gesigneerd.
Hamerprijs : 120 € excl. BTW