Veiling 171 - 14 juni 2021

LABISSE

Naakt met dolk. Paar kleurlithos, kunstenaarsproef en 43/150. Gesigneerd.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

LABISSE

Naakt. Paar kleurlithos, kunstenaarsproef en 7/175. Gesigneerd.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW

LABISSE

Naakt voor oude stad. Kleurlitho, 145/175. Gesigneerd. En een ander.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW

MAGRITTE

"Les claires-voies d'un jeune regard". Litho (350 ex.).
Hamerprijs : 350 € excl. BTW

MAN RAY (monogram)

Metronoom. Serigrafie, 83/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 1 100 € excl. BTW

RASSENFOSSE

"La Musique". Litho, gesigneerd.
Hamerprijs : 90 € excl. BTW