Veiling 171 - 14 juni 2021

VAN MIEGHEM E.

Zusjes. Ets. Gesigneerd.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW

BESCHRYVING DER NEDERLANDSCHE HISTORIPENNINGEN

Korte Beschrijving of Uijttreksel Van het Werk volgend Mr. Gerard Van Loon Nederlandsche Historie Penningen. Vier delen in twee volumes in-folio, halflederen banden. Manuscript en gravures.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW

SLABBER, MARTINUS

Natuurkundige Verlustigingen, behelzende Microscopise Waarneemingen van In- en Uitlandse Water- en Land-Dieren. Haarlem, by J. Bosch, 1778. Handgekleurde kopergravures door R. Muys. Halflederen band (rug beschadigd).
Hamerprijs : 300 € excl. BTW

ANTWERPSE SCHOOL 17E EEUW

"L' Adoration de Mages". Koper, 33 x 24.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW

ANTWERPSE SCHOOL 2E HELFT 17E EEUW

Moeder met kind. Koper, 36 x 29.
Hamerprijs : 2 000 € excl. BTW
26

BOLAND CH.

Hond en poes in zetel en paar honden in bos. Paar panelen, 10 x 15.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW