Veiling 172 - 27 september 2021

ALECHINSKY

Portret. Litho, 81/135. Gesigneerd.
Hamerprijs :

ALECHINSKY

Compositie. Litho, 5/24. H.C. Gesigneerd.
Hamerprijs :

BAKSTEEN DIRK

"Het vogelkooitje". Ets, 29/50. Gesigneerd. En twee anderen.
Hamerprijs :

BERVOETS FRED

Compositie. '88. Kleurlitho. Gesigneerd.
Hamerprijs :

CLAUS HUGO

"Fuga". Uitgeverij De Volle Maan. 1979. In folio. Litho's. 259/300. Gesigneerd. (omslag licht beschadigd/verkleurd)
Hamerprijs :

CLAUS HUGO

"Fuga". Uitgeverij De Volle Maan. 1979. In folio. Litho's. 272/300. Gesigneerd.
Hamerprijs :