Veiling 172 - 27 september 2021

ENSOR

"Dans les dunes de Mariakerke". Ets.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW

GROTE COLLECTIE BELGISCH KONINGSHUIS

bestaande uit foto’s, chromos, postkaarten, postzegels, e.d.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW

HARTUNG

Compositie. Litho, 66/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW

HARTUNG

Compositie. Litho, 10/75. Gesigneerd.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW

JESPERS

"Les petits sabots". Ets, 5/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW

JESPERS

Minnend paar in de duinen. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 100 € excl. BTW