Veiling 172 - 27 september 2021

ROPS F.

"Les chansons de Colle". Ets, niet gesigneerd.
Hamerprijs : 60 € excl. BTW

ROPS F.

"Feuille de nénuphar". Ets.
Hamerprijs : 80 € excl. BTW

ROPS F.

"Le maillot". Ets.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW

SCHNEIDER

Compositie. Kleurlitho, 40/90. Gesigneerd.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW
24

SMITS JAKOB

Ossengespan. Ets, gesigneerd. En twee anderen.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW
25

SOMVILLE

Twee hoofden. Gemengde techniek, 37 x 55.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW