Veiling 172 - 27 september 2021

26

VAN DE VELDE BRAM

Compositie. Twee kleurlitho's, 85/100 en 64/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 120 € excl. BTW
27

VAN HECKE WILLEM

Personages. Litho, 40/145. Gesigneerd.
Hamerprijs : 80 € excl. BTW
28

VAN MIEGHEM E.

"Zicht op de haven". Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
29

VAN TUERENHOUT JEF

Vrouwenhoofd met poes. Litho, 101/150. Gesigneerd.
Hamerprijs : 100 € excl. BTW
30

VAN TUERENHOUT JEF

Damesbuste. Kleurlitho. Gesigneerd.
Hamerprijs : 90 € excl. BTW
31

VIEIRA DA SILVA

Untitled. Litho, 179/200. Gesigneerd.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW