Veiling 173 - 24 januari 2022

237

HERREMANS L.

Schatting : 400 € - 600 €
Smederij. Doek, 78 x 92.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW
238

CORNEILLE

Schatting : 200 € - 250 €
Vogel. 1994. Kleurenlitho, 30/200. Gesigneerd.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
239

CACHEPOT

Schatting : 600 € - 800 €
van porselein met meerkleurig decor paradijsvogels tussen bloeiende struik. China, Kien-Long.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
240

CILINDERBUREAU

Schatting : 600 € - 800 €
van gemarketteerd fruithout met acht laden; opzet met twee deurtjes en zes laden.
Hamerprijs : 1 700 € excl. BTW
241

WANTE PAUL

Schatting : 200 € - 250 €
“De pacificatie van Gent”. Paneel, 50 x 66.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
242

GHOUM TAPIJT

Schatting : 400 € - 600 €
296 x 200.
Hamerprijs : 1 800 € excl. BTW