Veiling 173 - 24 januari 2022

FABRE JAN

Schatting : 800 € - 1 000 €
"Tivoli". Zeven ingelijste lithografieën met originele doos. Folio. Edition Sacks-Neef, Tivoli project, 1990 by Jan Fabre and Ronny Van de Velde Gallery, Antwerpen. 97/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW

LANSKOY

Schatting : 300 € - 500 €
Compositie. Kleurenlitho, 66/125. Gesigneerd.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW

PICASSO

Schatting : 400 € - 600 €
Rembrandt met model. Ets, 23/150. Gesigneerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

SZUKALSKI

Schatting : 100 € - 120 €
"Arudururdu". '74. Serigrafie, 5/30. Gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

VAN HOEYDONCK PAUL

Schatting : 100 € - 150 €
Spaceman. 1987. Kleurenlitho, 26/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

VANDENBRANDEN GUY

Schatting : 200 € - 400 €
Compositie. 1987. Kleurenlitho, 26/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW

DE ROUCK THOMAS

Schatting : 200 € - 300 €
Den Nederlandtschen Herauld, ofte Tractaet van Wapenen, En Politycken Adel. En Tweede Deel des Nederlandtschen Herauld Ofte/ Korte beteeckeninghe der Konst-Woorden Ende Formulen van spreecken in Herauldie. 't Amsterdam, By Jan Janssen, 1645. 370 p., 56 p. Perkamenten band (rug en band licht beschadigd).
Hamerprijs : 180 € excl. BTW

DE ROUK THOMAS

Schatting : 300 € - 400 €
Adelyk Tooneel, of Historische Beschrijvinge van allerley Trappen van Adeldom En Ridderlijke Ordens, met haar oorspronk. Mitgaders Der zelfder Wapen-schilden, en toestel, in Koningrijken, Gemeene-besten, Steden en Volkeren, van oude tijden af, tot deze Eeuw toe in gebruyk geweest zijnde. Met meer als hondert en vijftigh zoo houte als kopere figuren. En Tweede Deel Des Nederlandtschen Herauld: Ofte Korte beteeckeninghe der Konst-Woorden, Ende Formulen van spreecken in Herauldie. 't Amsterdam, by Hendrik en Dirk Boom, Boek-verkoopers. Anno 1673. 370 p., 56 p. Perkamenten band.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW

RECUEIL HERALDIQUE

Schatting : 200 € - 300 €
des Bourguemestres de la Noble Cité de Liege; Où l'on voit La Genealogie des Evêques et Princes, de la Noblesse, & des principales Familles de ce Païs, avec leurs Inscriptions et Epitaphes. Le tout enrichi de leurs Armes & Blasons. On y a joint Quelques petits Traits d'Histoire, raportez selon le tems de leur êvenement, depuis l'an 1200. jusques en 1720. A Liège, chez Jean-Philippe Gramme. M D CC XX. 580 p., 10 p., index. Vollederen band (rug bovenaan beschadigd).
Hamerprijs : 350 € excl. BTW

WIELANT PHILIPS

Schatting : 200 € - 300 €
Commentarien ghemaeckt by d'Heer en de Meester Jan Baptiste de Clerck, advocaet inden raet van Vlaenderen op de Leen-Rechten. Geschreven by M. Philips Wielant, President vaden voorseyden Raet ten Jaere 1491. Ende ghedrukckt tot Middelburgh in't Jaer 1664. Inhoudende d'Oude ende Moderne Usantie vande Leenen, d'Hovelijcke Devoiren, Hof ende Ferie-Rechten met andere Oncosten daer-van dependerende. Te Ghendt, by Jan Danckaert. Anno M DC XCIX. 489 p., index. Vollederen band
Hamerprijs : 150 € excl. BTW

AERS M.

Schatting : 250 € - 350 €
Edeldames aan tuintafel. Doek, 45 x 54.
Hamerprijs : 540 € excl. BTW
24

ANTWERPSE SCHOOL 17E EEUW

Schatting : 1 500 € - 2 000 €
Adam en Eva in Paradijs. Koper, 12 x 15.
Hamerprijs : 2 600 € excl. BTW