Veiling 173 - 24 januari 2022

25

ANTWERPSE SCHOOL 17E EEUW

Schatting : 400 € - 600 €
Mystiek huwelijk van Heilige Catherina en Heilige Magdalena. Paar achtkantige werken op koper, 13 x 16.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
26

ARMFIELD GEORGE

Schatting : 200 € - 250 €
Twee jachthonden. Doek, 25 x 32.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
27

BAKSTEEN DIRK

Schatting : 800 € - 1 000 €
Hoevegezichten. Paar doeken, 40 x 50. Eén doek gesigneerd. En een portret van Dirk Baksteen door de Bruyne G. Ets, 30/39. Gesigneerd.
Hamerprijs : 1 100 € excl. BTW
28

BATTAILLE I.

Schatting : 100 € - 150 €
Stilleven met fruit en bloemenvaas. Doek, 50 x 64.
Hamerprijs : 75 € excl. BTW
30

BILQUIN J.

Schatting : 750 € - 1 000 €
Personage met bloemen en vogel. Doek, 144 x 124.
Hamerprijs : 550 € excl. BTW
31

BILQUIN J.

Schatting : 750 € - 1 000 €
Compositie. Doek, 194 x 165.
Hamerprijs : 1 200 € excl. BTW
32

BILQUIN J.

Schatting : 750 € - 1 000 €
Zonnebloem. '89. Doek, 143 x 125.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
33

BLES DAVID

Schatting : 400 € - 600 €
Romantische scène. Doek, 31 x 29.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
34

BOLAND CH.

Schatting : 400 € - 500 €
Twee hondjes. 1890. Paneel, 18 x 22.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW
35

CATRIE ANT.

Schatting : 400 € - 600 €
Boerenfamilie. Paneel, 120 x 90.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
36

CHINESE SCHOOL

Schatting : 100 € - 200 €
Zittend naakt. Papier, 60 x 60.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
37

CLAUS

Schatting : 400 € - 600 €
Naakt. Papier, 110 x 75.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW