Veiling 173 - 24 januari 2022

BERVOETS FRED

"Eenzame weg". 2011. Gehoogde ets.
Hamerprijs : 950 € excl. BTW

BOGART BRAM

Compositie. '84. Kleurenlitho, 26/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW

BONJOUR BREL

Porte-folio: teksten van Brel geïllustreerd met litho's en gravures van Carcan, Folon, Landuyt, Mara, Somville. Epreuve de collobarateur 9/10 E.C.
Hamerprijs : 700 € excl. BTW

CARTE ANTO

Violisten. Kleurenlitho, 20/25. Gesigneerd.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW

DALI

"Sans espoirs", " The Chevalier's Proposal", "Marianne et le Chevalier". Drie kleurenlitho's, XLIII/XC. Gesigneerd.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW

DE BRUYCKER J.

"L' église St. Nicolas Gand". Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW

DE BRUYCKER J.

Markttafereel te Gent. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

DE BRUYCKER J.

"Le placement du Dragon Beffroi de Gand". Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 320 € excl. BTW

DE BRUYCKER J.

"Vieilles maisons: quai de Leie". Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW

DE BRUYCKER JULES

"Vieux pignons Gand". Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW

DELAHAUT JO

Compositie. Kleurenlitho, 26/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW

ENSOR JAMES

"Grande vue de Mariakerke". 1887. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 2 600 € excl. BTW