Veiling 174 - 13 juni 2022

SACRA BIBLIA

Schatting : 300 € - 500 €
das ist die ganze Heilige Schrifft altes und neues Testaments...verteutscht Durch D. Johann Dietenberger. Nürnberg, Lochner 1732. 1308 p. Blindgestempelde varkenslederen band met houten platten en koperen beslag (boekband verschoten, met gebruikssporen en herstellingen). En 'Biblia Sacra' Tome I. Vulgatae editionis autore J.B. Duhamel. Lovanii apud Martinum Van Overbeke. 1740. 520 p. Folio. Vollederen band met paginagrote gravures.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

BECKAERT PIET

Schatting : 400 € - 500 €
Villa. (Oktober 1982). Doek, 100 x 120.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

BERGMAN

Schatting : 300 € - 400 €
Boeren op het veld. Doek, 54 x 61.
Hamerprijs : 40 € excl. BTW

BLOMME A.

Schatting : 1 200 € - 1 500 €
Paar familieportretten. (Laeken, 1921). Doek, 131 x 138.
Hamerprijs : 1 650 € excl. BTW

CHINESE SCHOOL 19E EEUW

Schatting : 300 € - 400 €
paarden langs een rivier. Zijde, 35 x 50.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW

COLSOULLE G.

Schatting : 300 € - 400 €
Poes. Paneel, 56 x 35.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW