Veiling 174 - 13 juni 2022

299

HUYS LUDO

Schatting : 1 000 € - 1 500 €
Zittende dame op een bank (1998). Polyester. Gesigneerd en gedateerd '06/98'.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW