Veiling 174 - 13 juni 2022

ALECHINSKY

Districten te Parijs. Paar kleurlitho's, 92/99. Gesigneerd.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW

BERVOETS FRED

'Rubens in bewondering'. Ets, eerste proef. Gesigneerd.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW

BLAEU

Brabantiae: twee handgekleurde kopergravures. 17e eeuw.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW

CORNEILLE

'Soleil bleu'. 1978. Kleurenlitho, 1/60. Gesigneerd.
Hamerprijs : 170 € excl. BTW

CORNEILLE

'Images de l'été'. 1982. Kleurenlitho, 1/60. Gesigneerd.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW

EVERMEULEN

Paaldorp-sur-mer. 1998. Litho, 91/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW