Veiling 175 - 3 oktober 2022

BERVOETS FRED

Schatting : 200 € - 300 €
Figuren. Kleurenlitho, 84 x 100.
Hamerprijs :

DE GUIMARAES JOSE

Schatting : 100 € - 150 €
'1┬░ Maio'. (1976). Genummerd 189/200.
Hamerprijs :

ENSOR JAMES

Schatting : 2 000 € - 3 000 €
'La cathedrale'. 1886. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

ENSOR JAMES

Schatting : 400 € - 500 €
Visserssloepen. 1888. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

ENSOR JAMES

Schatting : 300 € - 400 €
Visserssloepen. 1894. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

ESPAIGNET JEAN-PAUL

Schatting : 100 € - 200 €
'Fiac 2004'. XE 2005. Foto, 100 x 150.
Hamerprijs :