Veiling 175 - 3 oktober 2022

JESPERS FLORIS

Schatting : 150 € - 200 €
Clown. Ets, 16/100. Gesigneerd.
Hamerprijs :

JORN

Schatting : 150 € - 200 €
'Dead spot'. ('58). Lithografie. Gesigneerd.
Hamerprijs :

LAERMANS EUG.

Schatting : 100 € - 150 €
Volksverhuizing. Ets. Gesigneerd.
Hamerprijs :

REINHOUD

Schatting : 150 € - 200 €
Figuur. Kleurenets. Met opschrift. Gesigneerd.
Hamerprijs :

ROPS FELICIEN

Schatting : 100 € - 150 €
Liggend naakt en kok. Twee gravures.
Hamerprijs :

SMITS JAKOB

Schatting : 100 € - 120 €
Moeder bij de wieg. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :