Veiling 175 - 3 oktober 2022

SMITS JAKOB

Schatting : 150 € - 200 €
'Malvinahoeve'. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

TILSON JOE

Schatting : 200 € - 300 €
Collage. 29/100. Gesigneerd.
Hamerprijs :

VAES WALTER

Schatting : 40 € - 60 €
Compositie met vis. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

ALBERT ERNEST

Schatting : 100 € - 150 €
Landhuis. Papier, 28 x 39.
Hamerprijs :

BAERWALDT

Schatting : 200 € - 400 €
Herderin met schapen voor een hoeve. Doek, 122 x 149.
Hamerprijs :

BASTOW M.

Schatting : 250 € - 350 €
Naakten. Drie kleurkrijttekeningen.
Hamerprijs :